درب ABS (ضدآب)

درب ABS (ضدآب)

این درب با روکش راش و قفل ترک دارای 5 سال گارانتی است. داخل این درب ضد سرقت از فلز با کیفیت استفاده شده است. شرکت آذین نقش چوب برای جلب رضایت مشتریان خود از بهترین ورقه در درب های ضد سرقت خود استفاده می کند. همچنین در انواع آن از یونولیت صداگیر استفاده شده است و همچنین از MDF هشت میل درجه یک و رنگ پلی اتان به کار گرفته شده است.

روش ساخت درب ضد آب

در تولید این درب ها، از پلیمر ABS با قابلیت بازیافت استفاده می شود. این پلیمر خاصیت ضد آب را در این درب به وجود می آورد. برای عایق کاری و ضد آب شدن این درب ها عموما از رزین ای بی اس، که از مواد ABS و حلال آستن و تولوئن تشکیل شده است، استفاده می گردد؛ ترکیب این مواد چسب ضد آب را ایجاد می نماید. تولید انوع این درب ها در رنگ و ابعاد مختلف قابل اجرا می باشد.

مزایای استفاده از درب های ضد آب

  • به دلیل مقاوم بالایی که دارند دچار ریزش و ترک نمی شوند. بنابراین برای استفاده در حمام و سرویس های بهداشتی مناسب می باشد.
  • با محیط زیست سازگار هستند و هیچ نوع ضرری برای طبیعت در پی نخواهد داشت.
  • این درب از درب های چوبی اقتصادی تر می باشند.
  • درب ABS در برابر هر گونه نفوذ موریانه و حشرات مقاوم می باشد.
  • تنوع این نوع درب ها بالا می باشد و شما می توانید در انواع شرایط آب و هوایی از این درب ها استفاده نمایید.
  • تمیز کردن آن بسیار آسان است و می توانید از مواد ضد عفونی کننده استفاده نمایید.
مزایای درب ضد آب
درب ضد سرقت در کرج

مکان های مورد استفاده از درب ضد آب

این درب ها عموما در مکان هایی مانند، سرویس و اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند؛ ولی عده ای از مردم برای درب داخلی یا ورودی ساختمان ها نیز از آن استفاده می کنند. در مناطق سردسیر و معتدل هم به دلیل رطوبت زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین امروزه با توجه به کیفیت و مقرون به صرفه بودن این درب، گزینه بسیار مناسبی برای قسمت های مختلف خانه می باشد.

برای سفارش و اطلاع از قیمت انواع درب ABS (ضد آب) می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا