عرضه درب ضدسرقت

معرفی درب ضد سرقت در اندیشه

درب ضد سرقت در شهرقدس

استفاده از درب ضد سرقت در شهرقدس در سال های اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده است. یکی از مسائل همواره مهم تامین امنیت خانه و محل کار بوده است. به گونه ای که افراد برای حفظ آرامش و سرقت نرفتن اموال و دارایی خود از مدرن ترین تجهیزات و ابزار استفاده می کنند. نام یکی از بزرگترین این ابزار درب های ضد سرقت می باشد که به منظور جلوگیری از سارقان مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت اصلی این درب با درب های معمولی در جنس بدنه، قفل و لولا می باشد. همچنین این درب در مقابل ضربه مقاوت بسیار بالایی دارد.

درب ضد حریق در شهرقدس

با توجه به کاربرد درب ضد حریق در به تاخیر انداختن آتش و دود و جلوگیری از سرایت به سایر بخش های ساختمان توصیه ما استفاده از این درب ها در شهر قدس برای ساختمان های بالا چهار طبقه می باشد. درب های ضد حریق مورد تایید سازمان آتش نشانی می باشد.

درب ضد آب در شهرقدس

همه ی ما به دنبال دربی هستیم که در برابر رطوبت دوام و ماندگی بالایی داشته باشد برای همین درب ضد آب پیشنهاد ما به شما عزیزان می باشد. این درب از مواد پلیمری، pvc ,و غیره ساخته می شود که در مقابل رطوبت و آب ماندگاری بالایی دارد.

ویژگی انواع درب های ضد سرقت

  • استفاده از ورقه فلزی بسیار محکم در داخل این نوع درب ها
  • وصل شدن از چند نقطه به چهارچوب درست شبیه ساختار گاو صندوق ها
  • درب ضد سرقت دارای عایق صوتی می باشند
  •  استفاده از سنگ پشم نسوز برای جلوگیری از حریق
  • کمک به تیم آتش نشانی در زمان آتش سوزی
  • ساختار این درب ها به گونه ای می باشد که غیر قابل اهرم کردن می باشد.
  • استفاده از یک نوار یا زه پلاستیکی برای جلوگیری از ورود گرد و خاک
ویژگی درب ضد سرقت در اندیشه

خرید درب ضد سرقت در شهرقدس

به دلیل بازار پر سود فروش این نوع درب متاسفانه افراد سودجو بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند که اقدام به فروش درب های ضد سرقت بی کیفت و تقلبی می کنند. ما در صنایع آذین نقش چوب این اطمینان را به شما می دهیم محصولی با کیفیت به دست شما عزیزان برسانیم تا از بابت امنیت منزل و محیط کار خود آسوده خاطر شوید. این درب به چهار نوع ایرانی، رویه ترک ، اکونومی و ضد دیلم ترک تقسیم می شد. که برای خریدهر یک از آن ها شما می توانید از میان  طرح های متنوع و زیبا و بسته به نوع سلیقه خود ازقسمت فرم سفارش صنایع آذین نقش چوب سفارش دهید.

اسکرول به بالا