درب های ضد سرقت آماده تحویل در انبار

آذین نقش چوب تولید و پخش درب ضد سرقت و درب داخلی به صورت عمده و تکی در غرب استان تهران.

در انبار دپو با کمترین ومناسب ترین قیمت ممکن در بازار را فروش درب دپو سبک و سنگین در ابعاد مختلف تحویل به صورت فوری و ارسال به تمامی شهرها.

درب های ضد سرقت با قفل ایرانی و ترک باابعاد استاندارد و بهترین کیفیت،مناسب انواع ساختمان ها توسط این مجموعه ارائه می گردد. 

صنایع آذین نقش چوب

این مجموعه درب های ضدسرقت خود را به بهترین مواد اولیه و متریال تضمین در کیفیت آنها رابه فروش می رساند.

درب های ضد سرقت از جمله درب هایی هستند که موجب امنیت و آرامش برای خانواده می شود. این دسته از درب ها راحت ترین و ارزان ترین راه  برای بالاتربردن امنیت منازل می شود.

شاید این درب ها صد درصد نفوذ سارقان را از بین نبرد اما تا حد زیادی تاثیر امنیت را بر منازل می گذارد.

در هنگام خرید درب های ضد سرقت نیز مانند تمامی محصولات دیگر باید اطلاعات کافی را هنگام خرید جمع آوری کرده باشید درب های ضد سرقت مختلفی وجود دارند اما تمامی این درب ها دارای امنیت کافی نمی باشد به همین دلیل باید در هنگام خرید این محصول تمامی اطلاعات کافی را داشته باشید تا محصولی با کیفیت و استاندارد رابرای ایجاد امنیت منازل خود تهیه کنید.

برای خرید و اطلاعات کافی از درب های ضد سرقت می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

یراق آلات درب ضد سرقت

1-قفل و سیلندر ضدسرقت:که قفل مولتی، چنگکی، قفل پستچی، قفل گاو صندوقی و انواع قفل های ترک در برندهای کاله و… می باشد.

2-دستگیره های ثابت : در رنگ ها و طرح مختلف در درب های ضدسرقت نصب می گردد که معروف ترین دستگیره های ثابت دستگیره های آنتیک زیتونی و طلایی و همچنین دستگیره لوله ای، عثمانی، لوکس و پروفیل را می توان نام برد.

3-درکوب چشمی: جهت زیبایی های درب ضد سرقت درکوب های لوکس و ساده در برند های مختلف

مورد استفاده قرار می گیرد.

درکوب ایتالیایی، رومی فلاور، شاخدار، در کوب شیر، درکوب گردو و درکوب درین، درکوب گل وسربی و… را می توان در رنگ های مختلف طلایی، زیتونی، مشکی و … استفاده نموده که به همراه درکوب، چشمی نیز نصب می گردد.

4-دستگیره متحرک شرکتی و برند هایکو و برندهای وارداتی ترک نیز در درب های ضد سرقت صنایع آذین نقش چوب با سلیقه مشتری نصب می گردد.

5-رزت: جهت قرار گرفتن سیلند روقفل بر روی درب در دو طرف درب 2عدد رزت نصب می گردد که ایمن رزت …..ساختمان را تضمین می نماید امروزه رزت های ضد برش و رزت ضد دیلم در ساخت درب های ضد سرقت لوکس نصب می گردد. از رزت مربع طلایی، رزت مربع زیتونی، هایکو، رزت های کروم و مشکی و رزت های مدرن زیتونی و همچنین رزت های ضد برش طلایی، مشکی و… را می توان نام برد .

6-نوار دزدگیر: عایق صدا گیر بین لنگه و چهار چوب درب بر روب لنگه نصب می گردد.

نوار دزدگیر به ضخامت مختلف و همچنین سفید و مشکی را می توان نام برد.

سایر ملزومات درب ضد سرقت گل پیچ و وانتر مار فلزی پین امنیتی، کاسه پلاستیکی، لولا سه تیکه چهار پهلو، کاور محافظ درب یا کاور نایلون حباب دار و یا کارتن بسته بندی می توان نام برد.    

شرکت آذین نقش چوب از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است؛ و با بهره گیری از جدیدترین امکانات و ابزارآلات روز دنیا، توسط متخصصین و طراحان داخلی، توانسته بهترین محصولات را خدمت شما مشتریان گرامی ارائه نماید.

شماره های تماس

09192405254
09128630068
02165291932
02142693680

نشانی کارگاه

جاده شهریار به آدران نرسیده به ویره مجتمع صنعتی جوان زاد بوستان 4 پلاک 38

نشانی فروشگاه:

شهریار بلوار انقلاب-  رو به روی بلوار نواب – جنب تصویر برداری جام جم