تعویض دبر قدیمی و درب ضدسرقت

آیا تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت امکان پذیر است؟

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت یکی از سوالات افراد است که آیا امکان این کار هست با نه. که باید گفت در صورت رعایت چند فاکتور امکان پذیر می باشد. این کار بیشتر برای افزایش استحکام و امنیت قسمت های مختلف ساختمان انجام می شود. که با استفاده از درب های امنیتی علاوه بر افزایش استحکام، باعث افزایش زیبایی فضای داخلی ساختمان شما نیز می گردد. اما برای این کار نیاز به شناخت بیشتر از مراحل آن دارید. این که باید از چه جایی این کار را شروع کنید و به شکل انجام شود تا مشکلی برای درب یا قسمت های مختلف خانه پبش نیاید. مشتریان عزیز عموما دوست دارند که با کمترین تخریب درب ضد سرقت جایگزین درب های قدیمی گردد . در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل به تشریح این موضوع بپردازیم. امیدواریم این مطالب شما را در تهیه و نصب درب های ضد سرقت کمک کند.

ویژگی های تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

شاید برای بعضی افراد جای سوال باشد که چرا اصلا باید درب ها معمولی را با ضد سرقت تعویض کنیم. باید بگوییم این کار دلایل مختلفی خواهد داشت. اما مهم ترین آن می تواند افزایش ایمنی و آسایش محل مورد نظر باشد. چرا که درب های ضد سرقت به هیچ عنوان بدون کلید یا کارت مخصوص خود باز نمی شوند. این درب ها علاوه بر امنیت و ایمنی بسیار بالا از ظاهر بسیار خوبی نیز برخوردارند. و دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی نیز می باشند. استفاده از روکش های متنوع و همچنین قفل های بسیار با کیفیت دلایلی برای استفاده از اینگونه درب ها است. دیگر مزایای تعویض درب های معمولی با ضد سرقت به شرح ذیل است.

عدم نیاز به تعویض چارچوب قدیمی
ابعاد سفارشی این درب توسط مشتری
روکش سفارشی مورد نظر مشتري
اسکلت و چهار چوب فولادي
ورقه هاي فولادي پوششی سراسری

مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

اگر بخواهیم به طور کلی به مراحل تعویض درب اشاره کنیم، شامل موارد ذیل می شود. که به صورت کلی بیان شده و بهتر است جهت پیشگیری از ایجاد هرگونه مشکلی توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود.

مرحله اول: ابتدا نصاب چهارچوب درب ورودی را اندازه‌ گیری می کند.
مرحله دوم: در صورت نیاز روی چهارچوب درب، قوطی آهنی جوش داده می‌شود. همچنین در صورت نیاز قسمت قابلمه‌ای چهارچوب قدیمی نیز بریده خواهد شد.
مرحله سوم: روی چهارچوب درب را گچ کاری می کنند.
مرحله چهارم: نصب درب ضد سرقت بر روی چهارچوب انجام می‌شود.
مرحله پنجم: برای اینکه ظاهر چهارچوب قدیمی، زیبایی درب جدید را تحت تأثیر خود قرار ندهد، بر روی آن روکوب‌هایی از جنس چوب یا فلز نصب می‌شود. با این کار دیگر چهاچوب قدیمی درب دیده نمی شود.

نکاتی مهم هنگام نصب درب ها

از جمله مهم ترین اطلاع از ابعاد درب جایگزین و چهارچوب است. درصورتی که ابعاد با یکدیگر مطابقت داشته باشند، درب بر روی همان چهارچوب قدیمی نصب می شود. در غیر این صورت چهارچوب نیاز به تخریب خواهد داشت. ابعاد متداول در بازار برای درب های امنیتی ترک 110 تا 115 در 205 تا 215 سانتی متر می باشد. همچنین درب های چینی نیز دارای ابعاد 105 در 210 سانتی متری هستند. البته لازم به ذکر است که ابعاد درب می تواند با نظر مشتری تا چند سانتی متر که به استحکام و ساختار آن آسیب نزند تغییر کند.

در صورتی که چهارچوب از درب بزرگتر باشد نیازی به تخریب نیست. بلکه با قرار دادن قوطی و جوش دادن آن می توان مشکل را برطرف کرد. در شرایط عکس این ماجرا نیز باز هم راهی برای عدم تخریب وجود دارد. که افراد متخصص این کار به خوبی می توانند از پس کار بربیایند. تنها در صورتی نمی توان بدون تخریب کار را پیش برد که چهارچوب بیش از 3 سانتی متر از ابعاد مورد نیاز ما کوچک تر باشد.

مراحل کلی نصب درب های ضد سرقت

نصب و تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

همان طور که اشاره کردیم مرحله نصب شامل قسمت های مختلفی می باشد. که بسته به نوع و اندازه چهارچوب و درب باید کار انجام شود. اگر بخواهیم به صورت کلی مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت را بیان کنیم شامل موارد ذیل می شود.

– ساخت (در صورت نیاز) و نصب چهارچوب درب
– نصب کردن قفل و دستگیره درب جدید
– اندازه‌گیری درب و چهارچوب برای نصب لولاها
– نصب کردن لولاها
– نصب درب ضد سرقت

قیمت و تعویض درب قدیمی با ضد سرقت

به منظور تعویض درب های معمولی خود نیاز به تهیه درب های ضد سرقت با کیفیت دارید. که بتوانند جایگزین مناسبی برای درب های قدیمی شما باشند. همان طور که اشاره کردیم درب های ضد سرقت باید ویژگی های متعددی را داشته باشند تا بتوانند نیاز ما را برطرف سازند. از همین رو می توانیم به آذین نقش چوب اشاره کنیم که یکی از بهترین تولید کنندگان درب های ضد سرقت و دیگر درب ها می باشد. این مجموعه با استفاده از نیروهای متخصص و استفاده از بهترین متریال اقدام به تولید انواع درب می کند. محصولات این مجموعه به دلیل کیفیت بسیار بالا در سراسر کشور به فروش می رسند. از همین رو اگر به فکر تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت افتادید، صنایع آذین نقش چوب یکی از بهترین گرینه ها می باشد . برای  کسب اطلاعات  و مشاوره با کارشناسان شرکت می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

09192405254
09128630068
02165291932

نشانی فروشگاه:

شهریار بلوار انقلاب-  رو به روی بلوار نواب – جنب تصویر برداری جام جم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *