درب چوبی

درب چوبی

همانطور  که از نام این درب مشخص است جنس درب چوبی از چوب طبیعی می باشد.  لایه های میانه آنها نیز از جنس چوب ساخته می شود.

آذین نقش چوب تولید کننده درب های لوکس و درب های مدرن می باشد. این شرکت با تولید انبوه دربهای چوبی این امکان را می دهد تا مشتریان بتوانند نمونه های بیشتری برای انتخاب داشته باشند. دربهای چوبی به دو صورت دربهای تمام چوب داخلی و لابی تقسیم بندی می شوند.

 

ویژگی درب چوبی

از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی دربهای چوبی می توان به قابلیت شکل پذیری و ایجاد طرح های متنوع در آن اشاره کرد. علت شکل پذیری این درب ها این است که جنس آنها تماما از چوب می باشد. برای ایجاد شیار، طرح و همچنین ایجاد عملیات نجاری روی آن امکان پذیر است.

این دسته  از درب ها عمر نسبتا طولانی در برابر ضربه و فشار را دارند، وزن این درب ها  بسیار بالا می باشد و نیازمند کار تیمی و فشرده است.

مزایا و نکات مثبت درب چوبی

چوب متریالی بسیار زیبا است که می توان برای طراحی دکور داخلی ساختمان استفاده کرد. بر همین اساس مهم ترین مزایای دربهای چوبی جذابیت ظاهری آن است.

علاوه بر این، دربهایی که با استفاده از چوب ساخته می شوند عایق خوبی برای صدا و گرما می باشند، همچنین از دیگر مزیت های دربهای چوبی امکان سفارشی سازی در هر ابعاد می باشد. دربهای چوبی کاملا تعمیر پذیر هستند و با اصلاح مشکل میتوان از انها استفاده کرد.

 

معایب 

یکی از دلایل مهمی که میتواند باعث خرابی یا پوسیدگی درب یا حتی باد کردن آنها شود، رطوبت زیاد است. در محیط مرطوب ممکن است چوب باد کند و متورم شود و حالت نامناسبی پیدا کند. برای جلو گیری از این مشکل می توانید با انتخاب رنگ مناسب برای دربهای چوبی از نفوذ رطوبت به درب جلوگیری کنید.

معمولا دربهای چوبی به صورت تکه تکه در کنار هم قرار میگیرند تا به شکل نهایی تبدیل شوند. در صورتی که پرس کاری و چسب کاری به درستی انجام نشود ممکن است درب به راحتی از هم جدا شود.

قیمت

دربهای چوبی بر اساس نوع چوب ساخته شده در آن قیمت گذاری می شود، همچنین ابعاد درب چوبی بر قیمت آن تاثیر گذار است از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت دربهای چوبی طرح آن نیز می باشد. اصولا درب های تمام چوب به دلیل گرانی چوب نسبت به سایر درب ها گرانتر می باشد .

دربهای چوبی در گروه صنعتی آذین نقش چوب از گونه های مختلف چوب مانند بلوط، راش، ملچ و .. ساخته می شوند. استفاده از بهترین روش های تولید و تعهد به پاسخگویی در خصوص کیفیت تولید و کیفیت نصب در پروژه ها از اولویت های اصلی گروه آذین نقش می باشد. جهت ارتباط با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09128630068

09120823243

02165291932

نشانی فروشگاه:

شهریار بلوار انقلاب-  رو به روی بلوار نواب – جنب تصویر برداری جام جم

شما عزیزان میتوانید برای مشاهده محصولات آذین نقش چوب به فروشگاه آذین نقش چوب مراجعه بفرمایید. برای این کار فقط کافی است بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

فروشگاه

همچنین میتوانید برای مشاهده روند ساخت و بازدید از تولیدی صنایع آذین نقش چوب به آپارات آذین نقش چوب مراجعه بفرمایید برای این کار کافی است بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

آپارات