درب پلی وود

درب پلی وود چیست؟

درب هایی که 100 درصد ضد آب می باشند را درب پلی وود  می گویند در واقع بعبارتتی این درب ها مقاونا کامل و کافی را برای مناطقی که درب ها در معرض مستقیم رطوبت و آب هست دارند. برای ساخت این درب ها زمان بیشتری نیاز است. این نوع درب از نوعی الیاف شیشه با مواد پلیمری ساخته می شود. این موادی که در ساخت درب استفاده شده است، باعث استحکام و دوام بالای این درب ها شده است. اگر در ساخت این درب از پشم شیشه استاندارد استفاده شود، بهترین درب های عایق حرارتی می باشند. این درب ها در رنگ ها و مدل های مختلف و به صورت یک لنگه، دونگه و یا به صورت ترکیبی با شیشه طراحی می شوند. معمولا از این درب ها در مکان هایی مانند استخرها استفاده می شود. ولی با توجه به سلیقه مشتریان از این درب ها به عنوان درب ورودی ساختمان هم استفاده می کنند. از نظر قیمتی از درب های ضد آب 3 الی 4 برابر بیشتر است. همچنین می توان به انتخاب مشتری ابزارهای مختلف بر روی رویه حک گردد و یا برجستگی های لوکس بر روی نمای لنگه نصب گردیده و سپس پوشش رنگ پلی یورتان دربی زیبا را شاهد خواهید بود . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع درب ضد سرقت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ویژگی درب پلی وود

درب ورودی ساختمان

اگر نیاز به درب داخلی برای ورودی ساختمان دارید، که ظاهر چوبی و زیبایی و همین طور دارای جنس مقاوم باشد، بهترین گزینه برای شما درب چوبی از جنس پلی وود  است. اگر علاوه بر ظاهری زیبا و شکیل بودن کیفیت درب هم برای شما حائز اهمیت می باشد. این درب ها از تنوع رنگی بالایی برخودار است. از ویژگی های مهم دیگر این درب ها میتوان به هسته مرکزی آن اشاره کرد، که امنیت بالایی را برای شما فراهم می کند.

ویژگی های مختلف درب فایبرگلاس
نکات مهم زمان خرید درب فایبرگلاس
نکات مهم هنگام خرید درب پلی وود

اگر نیاز به درب داخلی برای ورودی ساختمان دارید، که ظاهر چوبی و زیبایی و همین طور دارای جنس مقاوم باشد، بهترین گزینه برای شما درب چوبی از جنس پلی وود  است. اگر علاوه بر ظاهری زیبا و شکیل بودن کیفیت درب هم برای شما حائز اهمیت می باشد. این درب ها از تنوع رنگی  بالایی برخودار است. از ویژگی های مهم دیگر این درب ها میتوان به هسته مرکزی آن اشاره کرد، که امنیت بالایی را برای شما  فراهم می کند.

درب پلی وود بهتر است یا درب چوبی؟

با توجه به فرآیند تولید و مواد به کار رفته، پلی وود کارایی بیشتری نسبت به درب چوبی دارد. همچنین از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است. پلی وود برخلاف درب چوبی به ندرت خراشیده می شود. پیچ خوردگی و یا تاب خوردگی در آن نیز کم تر است. همچنین این درب در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت بالاتری نسبت به درب چوبی دارد. همین طور عایق خیلی بهتری نسبت به درب چوبی است.

درب لابی
انواع قفل کاله
درب ضد سرقت در تهران
قفل کاله
قفل کاله 2

شرکت آذین نقش چوب از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است؛ و با بهره گیری از جدیدترین امکانات و ابزارآلات روز دنیا، توسط متخصصین و طراحان داخلی، توانسته بهترین محصولات را خدمت شما مشتریان گرامی ارائه نماید.

برای سفارش و اطلاع از قیمت های انواع درب پلی وود ( ضدآب ) می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.