معرفی درب تمام PVC

درب PVC

درب pvc یکی از پرکاربرترین انواع درب داخلی منزل به شمار می آید که عموما برای سرویس بهداشتی و اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این درب ها از کلاف چوب روسی می باشد که مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آسیب دیدگی دارد. همین ویژگی سبب شده تا از آن ها در در سرویس ها و اتاق های خواب استفاده کنند. همچنین این درب به دلیل متریالی که در ساخت آن استفاده شده، از عمر بالایی نیز برخوردار می باشد. 

اگر این درب را با ضخامت 8 سانتی متر بسازند، حتی برای دبرورودی ساختمان نیز می توان از آن استفاده کرد. با توجه به تکنولوژی های مختلفی که در ساخت آن به کار میرود، می تونا آن را در طرح های مختلفی ساخت. که می تواند شامل درب پی وی سی برجسته باشد.

روکش درب PVC

روکش این درب از ترکیبات خاص شیمیایی ساخته شده است که باعث شده ضد آب و ضد رطوبت باشد. به همین دلیل درب های پی وی سی در شرایط ایزوله به وجود آمده اند. روکش های این درب به شکل رول می باشد. که پس از اینکه درب بر روی سینه دستگاه قرار گرفت، با مکش بالا بر روی درب وکیوم می شود. ضخامت آن نیز بین 3 تا 12 سانتی متر متغیر باشد. عموما دارای روکش MDF با ضخامت 3 میل تا 5 میل می باشد؛ و از درب پی وی سی با کلاف 6 میل به بالا می توان در ورودی آپارتمان نیز استفاده کرد. البته به شرطی که دارای سه لولا بر چهارچوب درب باشد تا بتواند وزن درب را تحمل کند. 

روکش های به کار رفته بر روی درب تمام PVC
ویژگی های درب تمام پی وی سی

ویژگی درب تمام پی وی سی

با توجه به خاصیت ضد آب بودن درب پی وی سی، می توان از آن در حمام و سرویس بهداشتی استفاده نمود. از درب پی وی سی روکش mdf با ضخامت 3 میل در داخل منزل و ضخامت 6 میل در ورودی منزل استفاده می شود. رویه این نوع درب مات می باشد. همچنین با توجه به اینکه این درب ها توسط دستگاه های cnc ساخته می شوند، دارای طرح های متنوعی است. که سبب می شود خریدار هنگام خریدار، علاوه بر اطمینان از کیفیت و مقاومت آن، از انواع طره ها مطابق با سلیقه خود استفاده نماید. 

مزایای درب تمام پی وی سی

درب های پی وی سی دارای قیمت بسیار مناسب می باشند.

علاوه بر ضد آب بودن ، در برابر آفتاب و اشعه خورشید نیز مقاومت بالایی دارند.

کارایی و عمر مفید طولانی دارند.

در اندازه استاندارد ساخته می شوند.

قیمت درب pvc با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد، در مقایسه با سایر انواع درب داخلی بسیار مناسب می باشد. همچنین با توجه به کاربرد این نوع درب، استفاده از آن در هر خانه ای الزامی می باشد. شما می توانید برای سفارش جدید ترین انواع درب های داخلی، با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا