درب های ABS یا همان درب های ضد آب قابل استفاده برای حمام، سرویس های بهداشتی، حمام، سونا و.. می باشند. این دسته از درب ها دارای مقاومت نسبتا بالا در برابر آب ورطوبت می باشند. در ساختار تولید درب های ضد آب ABS ابتدا کلاف چوب روسی یولکا ساخته شده و سپس داخل کلاف از هانیکام پر گردیده و بعد از آن رویه mdf سه میل پرس می گردد. فروش درب ABS در یزد به صورت عمده و تکی.

در مرحله دیگر قابلمه درب با ورق ABS و رزین ABS کاملا آب بندی می گردد .سپس رویه درب ضد آب ABS که در رنگ ها و طرح های مختلف تولید شده و ضخامت آن یک میلیمتر می باشد با رزین مواد ABS و پرس بر روی mdf چسبانده می شود .و در مرحله آخر با دستگاه فرز اضافات ورق پلیمری ABS بریده می شود و لبه کار نیز کاملا آب بندی می گردد .ترکیب رزین ABS از مواد شیمیایی تلوئن و آستون و مواد پلیمری ABS ساخته می شود.با توجه به قیمت مناسب این درب ها نسبت به درب های پلی وود و فایبرگلاس و … استقبال بسیار بالایی از این درب ها صورت گرفته است .درب های ضد آب ABS مناسب برای سرویس های بهداشتی و اتاق خواب می باشد .

مزیت های درب ABS

درب ABS ضد آب با روکش ABS با طرح و رنگبندی مختلف خدمت مشتریان گرامی در شهر یزد ارائه می گردد. در ساخت این درب ها از ورق های ABS با کیفیت استفاده می شود. صنایع آذین نقش چوب با فروش درب ABS در شهر یزد برای جلب رضایت مشتریان خود از با کیفیت ترین متریال های روز استفاده می کند.

مزایای درب ABS :

  1. مقاوت نسبتا بالا در برابر رطوبت آب و هوا
  2. سازگار با محیط های مرطوب مانند حام و سرویس های بهداشتی
  3. این درب ها از نظر اقتصادی نسبت به درب های پلی وود و تمام پلاستیک قیمت مقرون به صرفه ای دارند
  4. .این درب ها دارای تنوع بالا در رنگ و طرح می باشند.
  5. تمیز کردن این درب ها بسیار آسان است

شما مشتریان گرامی میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

09128630068
09902202074
02165291932
اسکرول به بالا