چهارچوب درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت نسبت به درب های داخلی و چوبی قدیمی از امنیت بالاتری برخوردار هستند. در این نوع درب چهارچوب ها نقش اصلی را در امنیت آن ایفا می کنند. معمولا از ورق فلزی در ساخت آن استفاده می شود. ضخامت این ورق تاثیر بسزایی در استحکام چهارچوب درب ضد سرقت دارد. چهارچوب از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. که هماهنگی و کیفیت قطعات به کار رفته در آن اهمیت بالایی دارد. از همین رو شرکت آذین نقش چوب با سابقه ی چندین ساله در زمینه درب ضد سرقت ارائه دهنده بهترین چهارچوب های آن می باشد. 

اجزای چهار چوب درب های ضد سرقت

مهم ترین اجزای چهارچوب به شرح ذیل می باشد:

  • بدنه چهار چوب باید از ورق فلزی 2 میلی‌ متری بسیار مستحکم ساخته شود.
  • قاب زبانه باید از جنس استیل بسیار قوی جهت نگهداری زبانه قفل برای درب ‌ها استفاده ‌شود.
  • برای محکم کاری چهارچوب باید از 3 عدد لولا استفاده شود تا ۹۰ درجه باز شدن لنگه قابل مشاهده نباشد.
  • زنجیر درب یکی از اجزای اختیاری درب ضد سرقت می باشد که باعث بالا رفتن بیشتر امنیت درب ها می شود.
معرفی اجزای چهارچوب درب ضد سرقت

مشخصات چهارچوب درب ضد سرقت

صنایع آذین نقش چوب تولید کننده انواع چهارچوب درب های امنیتی (اسکلت / استراکچر) می باشد. این چهارچوب ها با درخواست مشتری در ابعاد مختلف ساخته و تهیه می گردند.

  • ضخامت درب های ضد سرقت بالای 1.5 میلیمتر می باشد؛ و از فولاد نرم در ضخامت 18 تا 24 سانتی متر و قطر 1 میلیمتری همراه با ساب فریم با طول 212 سانتی متر استفاده می شود.  باید توجه شود که، شکاف بین درب و چهارچوب نباید از مرز 5 میلیمتر تجاوز کند. چرا که در غیر این صورت به راحتی و با یک میله باز می شود.
  • چهارچوب دکـورال طرح چوب : در ساخت این چهارچوب ها از رنگ آمیزی با فیلم دکورال استفاده می گردد. رنگ دکورال صنایع آذین نقش چوب در دو نوع تیره و روشن به سفارش مشتری تولید می گردد. مزیت این چهارچوب این است که دیگر نیازی به روکوب ندارد.
  • چــــهارچوب درب ضد سرقت با ابعاد سفارشی نیز تولید می شود. که بسته به نظر و کاربری آن طبق نظر مشتری است. که با حفظ ایمنی و کیفیت آن در ابعاد متنوع قابل تولید می باشد.

شما مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت ها و هرگونه پرسش در مورد قیمت درب ها و چهارچوب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا