درب ضد دیلم ترک

درب ضد سرقت ضد دیلم ترک

این درب با استفاده از علم روز دنیا به منظور افزایش ایمنی و جلوگیری از ورود افراد بیگانه ساخته شده است. به نوعی که به درب ضد دیلم ترک درب ایمنی نیز گفته می شود. این نمونه از درب دارای مزیت های متنوعی است که موجب افزایش کارایی آن گردیده است. عموما درب های ضد سرقت به صورت یک تکه درست می شوند. اما این نمونه از درب در دو تکه مجزا از هم تولید می شوند. این ویژگی باعث نصب آن بر روی ضخامت های مختلف دیوار می گردد. همچنین چهارچوب های آن تمام منافذ دیوار را می پوشانند. لایه ی زیرین یعنی تمام منافذ چهارچوب با بتن پر می شود که همین امر استحکام آن را افزایش می دهد.

مزایای استفاده از درب های ضد دیلم

​در این نوع درب از عایق پشم سنگ تخته ای به ضخامت 4 سانتی متر استفاده می شود. استفاده از این نوع ماده موجب افزایش چشمگیر عایق صوتی و حرارتی این درب می گردد.  اما یکی از مهم ترین ویژگی های درب ضد سرقت ضد دیلم ترک این است که به هیچ وجه با دیلم باز نمی شود. چون قفل های درب در لنگه داخلی ستونک های فولادی قرار داده شده است. این قسمت قابل دسترسی نیست و همین مزیت باعث می شود لنگه در برابر اهرم کردن دیلم خم نشود. همچنین این درب ها را می توان با توجه به درخواست مشتری در ابعاد مختلف تهیه و آماده کرد. البته ذکر این نکته مهم است که هر دربی را نمی توان ضد دیلم ترک نامید. بلکه این درب با شرایط و استاندارد های خاصی تهیه می شود. و برای تایید تست های فنی مختلفی را پشت سر می گذارد.

قیمت خرید درب ضد دیلم ترک

قیمت این درب بستگی به ابعاد سفارشی مشتری و دیگر عوامل بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هرگونه سوال می توانید با ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا