درب MDF

معرفی درب HPL

درب MDF

درب MDF از جمله فرآورد های مصنوعی چوب می باشد، که از فیبر نیمه فشرده ساخته می شود. این چوب مصنوعی دارای مقاومت بالایی است و از آن برای ساخت انواع درب داخلی ساختمان استفاده می شود.  شرکت آذین نقش چوب با کادری مجرب، ارائه دهند انواع درب داخلی و درب ام دی اف با روکش های مختلف می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید از میان طرح های مختلف، درب مورد نظر خود را به ما سفارش دهید و طی یک ماه آن را تحویل بگیرید.

ویژگی درب MDF

دارای قدرت رنگ پذیری بالایی می باشند.​

در برابر حرارت کمتر آسیب می بینند.

قیمت درب بسیار مناسب است.

مقاومت بالایی در برابر فشار دارند.

انواع درب MDF

روکش PVC

در این مدل درب، روکش PVC  بر روی انواع طرح، درج می گردد. هر نوع طرح به وسیله ی دستگاه  cnc بر روی MDF با ضخامت های 3 میل، 5 میل و 8 وکیوم می شود. 

درب خام

درب ام دی اف خام، معمولا دارای ضخامت 3 میل و از جنس کلاف روسی می باشد. این ورق ها بدون روکش هستند و اغلب نیاز به رنگ آمیزی دارند.

روکش چوب

یک لایه نازک چوب از جنس راش، افرا و یا صنوبر بر روی انواع درب mdf پرس می شود. نوع چوب با توجه به سلیقه و درخواست شما بر روی درب ها، وکیوم می شود.

روکش ملامینه

درب های mdf دارای روکش ملامینه و کاغذی نیز هستند که مدل های آن را می توانید برای درب اداره و یا کمد دیواری منزل خود سفارش دهید.

قیمت انواع درب mdf با توجه به میزان کیفیت، نوع رویه درب داخلی و کیفیت رنگرزی ارزیابی می شود. مدل های مختلف تولید شده توسط آذین نقش چوب با قیمتی با صرفه به شما مشتریان گرامی ارائه می گردد.

اسکرول به بالا