درب ضد سرقت در کرج

درب ها، همیشه جزو اصلی ترین قسمت یک ساختمان بوده اند. چرا که علاوه بر خلق زیبایی، باید فاکتور مهم تری در آن ها یافت شود، که آن مسئله امنیت می باشد. با ورود درب های ایمن ضد سرقت به داخل ایران، و استفاده از آن آمار سرقت از منازل و دفاتر خوشبختانه کاهش یافت. برای خرید درب ضد سرقت شما می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان و مشاوران ما شما را در امر راهنمایی نمایند. ما پذیرای صدای گرم شما عزیزان هستیم. صنایع آذین نقش چوب با سابقه درخشان خود در صدد این بوده است، با استفاده از بهترین متریال و مجهزترین دستگاه ها، محصولی با کیفیت تولید و روانه بازار نماید. چرا که اصلی ترین هدف این مجموعه جلب رضایت حداکثری مشتریان خود می باشد. از همین رو بر کیفیت محصولات خود توجه ویژه ای دارد.

دلایل استفاده از درب های ضد سرقت

موضوع حفاظت از خانه ها و شرکت ها با صرف هزینه های معقول همواره دغدغه بسیار مهمی برای همگان به شمار می رفته است. شما با درب ضد سرقت در کرج می توانید، با کمترین هزینه از وسایل، مدارک، و هر هیچر با ارزش دیگر محافظت نمایید. با نصب درب های ایمن ضد سرقت که علاوه بر زیبایی دارای امنیت بالاتری نسبت به درب های دیگر می باشد، با خیال راحت منازل خود را ترک نمایید. نکته مهم در خرید این درب ها، قفل مورد استفاده در آن ها می باشد. قفل درب های ضد سرقت باید ضد ضربه و ضد اسید باشد، تا سارقان از تخریب و باز کردن آن ها ناتوان بمانند.

مزایای درب های ضد سرقت در کرج

عایق صدا ، عایق حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد، بدلیل وجود پشم سنگ نسوز در ساختار درونی، مقاومت در برابر انواع برش و فشار، عایق سرما، گرما، رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر از جمله مهم ترین مزیت های این درب ها هستند. علاوه بر تمامی این موارد در برابر حوادثی از قبیل زلزله و آتش سوزی در امنیت باشید. با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی درب های ایمن ضد سرقت، شبکه ای مستحکم فولادی ایجاد می شود که باعث می شود درب ضد برش، ضد مته و ضد رطوبت شود.

ساختار درب های امنیتی

  •  داخل لنگه در، یک ورق فلزی بسیار مقاوم دارند که احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای و اهرم کردن را غیر ممکن می کند.
  • قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ها به کار می روند با درب های معمولی بسیار متفاوت می باشد و از نوع گاوصندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده شده است.
  • در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده است و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است.
ویژگی های درب ضد سرقت در مقایسه با سایر درب ها

قیمت و دسترسی

در نگاه کلی درب‌های ایمن ضد سرقت از ساختار یکسانی بهرمند هستند. ولی نوع ساخت و کیفیت ساخت این درب‌ها با یک دیگر متفاوت هستند. در نظر داشته باشید که هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی دلیل کیفیت نیست. در ساخت درب  ابزار و یراق، چوب، کیفیت و زیبایی، تمیز کاری و ابعاد درب  فاکتورهایی هستند که به نوعی تعیین کننده‌ قیمت درب  می‌باشند. هرچه کیفیت ساخت این نوع درب‌ها بالاتر باشد و متریال مصرفی و ابزار به کار برده شده از کیفیت بهتری برخوردار باشند، آن محصول از قیمت بالاتری برخوردار است.

انواع درب ضد سرقت در کرج

بیشترین درب های ایمن موجود در ایران از کشورهای ترکیه و چین وارد می شوند. اگر بخواهیم درباره کیفیت این محصول موجود در بازار واقع بین باشیم هم اکنون درب های ایمن ایرانی هم ردیف درهای تولید شده ترکیه هستند. اما در دراز مدت کیفیت و ماندگاری درب های ضد سرقت ترک حرف اول را در بازار می زنند. درب چینی هم با اختلاف بسیار در انتهای جدول تقاضای خریداران قرار گرفته اند.  در سال های اخیر با وارد کردن قطعات درب های ضد سرقت در ایران، شرکت های ایرانی نیز موفق به ساخت درب های ضد سرقت با کیفیت قابل توجه ای شده اند. درب های ایمن از درون با لوله های فولادی مسلح شده است. تفاوت های بسیار زیادی با درب های آپارتمانی معمولی دارد.

انواع درب ضد سرقت در کرج
انواع درب ضد سرقت در کرج

تفاوت درب های چینی و ترکی

یکی از سوالاتی که در ذهن خریدار به جود می آید این است که چه فرقی بین درب ایمن ساخت ترکیه و درب ایمن ساخت چین وجود دارد؟
از آنجا که محصولات ساخت چین در بازار ایران عمدتا نامرغوب هستند. همچنین دید خوبی نسبت به محصولات ایرانی وجود ندارد درب های ضد سرقت ترکیه را از نظر کیفی بهتر می دانند.

 

  1. لولای درب‌های ضد سرقت چینی مخفی است اما لولای درب‌ ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است.
  2. رویه نهایی درب‌های ضد سرقت چین یا فلز با رنگ کوره‌ای طرح چوب هستند و یا HDF رنگ شده اما رویه درب‌های ترک به دو دسته MDF روکش طبیعی چوب و یا MDF روکش PVC نصب می‌شوند.
  3. چهارچوب‌های درب‌های ضد سرقت چینی تخت و اختلاف سطح کمی بین سطح بیرونی چارچوب و لنگه وجود دارد، در صورتی که این اختلاف سطح در درب‌های ضد سرقت ترک بیشتر است.

خرید انواع درب در کرج

 تمامی محصولات صنایع آذین نقش چوب از قبیل درب های ضد سرقت، ضد حریق، درب های لابی و درب داخلی ساختمان از بهترین متریال ساخته شده اند، تا بتوانیم به مشتریان محصولی با کیفیت عرضه نماییم. برای خرید انواع درب در کرج با بهترین قیمت در بازار به قسمت فروشگاه وب سایت مراجعه نمایید. در صورت بروز هرگونه سوال شما می توانید با کارشناسان صنایع آذین نقش چوب تماس حاصل فرمایید. ما پذیرای صدای گرم شما هستیم.

اسکرول به بالا