درب ضد سرقت در فردیس

به طور کلی درب ضد سرقت در بازار ایران به سه دسته چینی، ایرانی و ترک تقسیم می شود. این درب ها  ترک جزو گران ترین مدل ها می باشد، نوع ترک دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و یراق استفاده شده در آن از گران ترین مواد می باشد. در این میان درب های ایمن تولیدی داخل، هم از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد و به مراتب از درب های ایمن چینی بهتر هستند. امروزه درب های ضد سرقت نوع ایرانی سهم بزرگی را در بازار جهانی پیدا کرده اند. در انتخاب این مدل درب باید به نکاتی از جمله : استحکام کافی، ایمنی و ضد اسید بودن قفل ها و زیبایی دقت شود، تا بتوانیم انتخاب بهتری داشته باشیم.

بازار درب ضد سرقت در نوشهر
ویژگی های درب ضد سرقت در نوشهر

چرا درب های ضد سرقت را انتخاب کنیم؟

شاید سوال شما این باشد که چرا باید هزینه بیشتری بابت یک درب صرف شود؟ این درب ها به دلیل چند لایه بودن خود، در مقابل انواع فشار ها، اهرم کردن با هر وسیله ای و برش، دارای مقاومت بالاتری نسبت به یک درب معمولی می باشند. امتیاز بزرگ درب های ایمن نسبت به درب های معمولی در عدم نفوذ سارقین و عمر بالای این نوع درب ها می باشد. از مزیت های دیگر استفاده از درب ها در شرکت ها و منازل، بحث عایق بودن آن در برابر صدا و هوا می باشد و دلیل آن هم برمی گردد به ساختار درونی درب های ایمن که با پشم سنگ پر می شود. علاوه بر تمامی این موارد درب های ایمن ضد سرقت مقاوم بالاتری در برابر زلزله و آتش سوزی نسب به درب های معمولی دارند.

محصولات آذین دُر

همواره این مجموعه در تلاش بوده است، تا با استفاده از جدید ترین متد روز و به کارگیری تیمی متخصص محصولی با کیفیت تولید و روانه بازار نماید. از محصولات ما علاوه بر درب های ایمن می توان به درب های ضد حریق، درب های داخلی ساختمان و لابی اشاره کرد، که شما می توانید با بهترین قیمت از فروشگاه ما خریداری نمایید.

خرید درب ضد سرقت در فردیس

زمانی که تقاضای محصولی زیاد می شود، برخی افراد برای این که از این فرصت استفاده نمایند، متاسفانه اقدام به تولید درب های بی کیفیت و یا درب های چینی به داخل می نمایند. شرکت صنایع آذین نقش چوب با استفاده از بهترین متریال و مواد همواره سعی کرده است محصولی با کیفیت بالا تولید و روانه بازار نماید تا مشتریان با خیال راحت منازل و شرکت های خود را ترک نمایند. در آخر باید گفت برای خرید درب ضد سرقت در فردیس می توانید از طرح های متنوع و زیبای ما در فروشگاه دیدن فرمایید و بسته به نوع دیزاین و رنگ بندی خانه و شرکت خود، انتخاب و اقدام به خریداری نمایید.

اسکرول به بالا