معرفی درب ضد سرقت در تهرانسر

درب ضد سرقت در تهرانسر

همه ی ما دوست داریم زمانی که خانه خود را به منظور کار و یا مسافرت ترک می نماییم، خیالمان بابت وسایل خانه و دارایی هایمان راحت باشد. امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ برای بالا بردن امنیت دفتر های خود و مراقب از اطلاعات خود از بالاترین سطوح امنیت استفاده می نمایند؛ یکی از این ابزار مهم در برپایی امنیت در هر محیطی استفاده از درب های ضد سرقت می باشد. شما می توانید برای خرید درب ضد سرقت در تهرانسر  به فروشگاه صنایع آذین نقش چوب مراجعه فرمایید.

دلیل استفاده از درب های ضد سرقت

همان طور که در بالا اشاره نموده ایم، امروزه افراد در صدد استفاده از جدید ترین تکنولوژی به منظور بالا بردن امنیت خانه و شرکت های خود هستند. مسئله همواره مهم در استفاده از جدید ترین تکنولوژی قیمت بالای آن ها می باشد. شما می توانید با پرداخت هزینه ای معقول و استفاده از درب های ضد سرقت با کیفیت جلوی هزینه های اضافی رو بگیرید و همچنین امنیت خانه و شرکت خود را بالا ببرید. با نصب درب ضد سرقت شما می توانید با خیال راحت منازل و شرکت خود را ترک نمایید.

دلایل استفاده از درب ضد سرقت در تهرانسر
مزایای درب ضد سرقت در تهرانسر

مزایای درب های ضد سرقت

با ساخت درب های ضد سرقت انقلابی بزرگ در صنعت ساختمان سازی پدید آمد. درب های ضد سرقت علاوه بر زیبایی و تنوع طرح بالایی که دارند، از امنیت به مراتب بالا تری از یک درب معمولی بر خور دار می باشند. درب های ضد سرقت با مزیت های بالایی که در خود دارا می باشند، می تواند بهترین انتخاب برای افرادی باشد که هم به دنبال امنیت بالا و هم زیبایی هستند. قرار گیری  پشم سنگ نسوز در ساختار درونی درب های ضد سرقت سبب شده است که این محصول مقاومت ویژه ای از خود در برابر حرارت تا دمای 800 درجه از خود نشان بدهد. نقطه قوت درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی در به دست داشتن شبکه ای مستحکم فولادی می باشد که این ویژگی سبب می شود این گونه درب ها در برابر حوادثی از قبیل زلزله و آتش سوزی مقاوم باشند.

 

محاسن درب های امنیتی نسبت به درب معمولی

  • به دلیل استفاده از بهترین متریال و تجهیزات روز درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی از عمر و دوام بالاتری برخور دار می باشند.
  • قفل مورد استفاده شده در این درب، ضد ضربه و ضد اسید است. این امر موجب می شود که باز کردن قفل درب های ضد سرقت سخت تر از سایر درب ها شود.
  • توانایی در عایق رطوبت و حرارت سبب می شود، که این درب ها مانع ورود گرد و غبار به داخل محیط شود.
  • یراق مورد استفاده شده در درب های ضد سرقت ( زنجیر و چهار چوب ) از بهترین مواد می باشد.
  • درب های ضد سرقت در برابر هرگونه ضربه، برش و اهرم کردن مقاوم می باشند.
ویژگی های درب ضد سرقت در مقایسه با سایر درب ها

خرید درب ضد سرقت در تهرانسر

شما می توانید برای برای تهیه این درب و همچنین مشاهده سایر محصولات به قسمت فروشگاه وب سایت مراجعه نمایید. در صورت وجود هرگونه سوال نیز می توانید با کارشناسان صنایع آذین نقش چوب تماس حاصل فرمایید، ما پذیرای صدای گرم شما عزیزان هستیم.

اسکرول به بالا