درب ضد سرقت ایرانی

این درب با روکش راش و قفل ترک دارای 5 سال گارانتی است. داخل این درب ضد سرقت از فلز با کیفیت استفاده شده است. شرکت آذین نقش چوب برای جلب رضایت مشتریان خود از بهترین ورقه در درب های ضد سرقت خود استفاده می کند. همچنین در انواع آن از یونولیت صداگیر استفاده شده است و همچنین از MDF هشت میل درجه یک و رنگ پلی اتان به کار گرفته شده است.

زمان تحویل

زمان تحویل درب با توجه به نوع  آن و به درخواست مشتری از ( 15 روز تا 30 روز ) می باشد. علاوه بر این درب  ضد سرقت ایرانی از قبل ساخته شده هم موجود می باشند. برای این که این درب ها لوکس تر شوند عموم مشتری ها از تاج و رکوب استفاده می کنند که قیمت بالاتری دارد ولی باعث این می شود که نمای ساختمان خیلی زیباتر از قبل شود. بنابراین پیمانکاران برای لوکس نشان دادن ساختمان خود از این درب ها استفاده می کنند.

تفاوت درب ضد سرقت چینی با ایرانی

درب های چینی که در بازار ایران جا افتاده هست درب های بی کیفیتی می باشند که عموما مردم آن ها را به اشتباه به درب های ایرانی ترجیح می دهند. ولی باید گفت در حال حاظر ایران محصولات با کیفیت تری تولید می کند. با توجه به افزایش دلار هم استفاده از درب های چینی به مقرون صرفه نیست. انواع درب ضد سرقت ایرانی روز به روز با کیفیت تر می شود تا جایی که امروزه با توجه به قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول مورد استقبال قرار گرفته است.

انواع درب ضد سرقت ایرانی

1) روکش PVC

درب ها با رویه ای از MDF خام استفاده شده به جای رنگ از دستگاه وکیوم فورمینگ شکل PVC را پرس کرده ایم ابزار CNC خورده این دسته از درب ها عمدتا برای ساختمان هایی که قیمت مناسب برایشان تمام شود مورد استفاده می گیرد. درب pvc دارای 18 تنوع رنگ می باشد.

2) لامینوکس

گروه دیگری از درب ها لامینوکس است. این درب ها با رویه های تولیدی ایران و چین می باشد. این درب ها از دسته روکش pvc هم پایین تر می باشند. ولی طرح زیبایی دارد. عیب این درب ها این است که به مرور رویه هاش بلند می شود. اگر یک خش هم  بیوفتد ادامه پیدا می کند.

 

3) فلزی

این درب ها برای ویلا یا باغ مورد استفاده قرار می گیرند. با رویه کامل فلز و وزن بالایی دارند. این درب ها با قفل ترک و قفل ایرانی مونتاژ می شوند. این دسته از درب ها کم کم در بازار برای مشتریان جا افتاده است. اما برای آپارتمان ها توصیه نمی شود. همچنین درب های فلزی از ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند.

با توجه به کاربرد های متفاوت انواع درب ضد سرقت ایرانی شما عزیزان جهت مشاوره رایگان و سفارش تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا