درب ضد سرقت اکونومی

درب ضد سرقت اکونومی یا همان اقتصادی دارای ورق آهن سبک و ضخامت کمتری نسبت به سایر درب های ضد سرقت می باشد. ضخامت آهنی که در شبکه این درب ها به کار رفته است بین عدد 0/75 یا 1 می باشد که این اعداد در سایر بالاتر است.

معمولا پیمانکاران برای اینکه خانه و واحد ارزان تر برایشان تمام شود از درب های اکونومیک استفاده می کنند. این درب ها برای افرادی که ساختمان برای خودشان می باشد توصیه نمی شود. انواع مختلف آن در بازار ایران از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. این درب از درب های ضد سرقت چینی به مراتب  کیفیت بالاتری دارند و قفل آن  ایرانی است. عرض انواع آن بین (90 تا 100) و دارای روکش PVC می باشد. 

ظاهر و امنیت درب های ارزان قیمت

این مدل از درب های تولید شده از نوع cnc می باشند. انواع درب ضد سرقت علاوه بر داشتن حداکثر ایمنی، از نظر زیبایی ظاهری نیز با دیگر درب های دنیا رقابت می کند. روکش این درب ها از چوب راش طبیعی است. در تولید فضای داخلی درب های اقتصادی با پشم سنگ پر شده  است. درب های ضد سرقت ارزان همگی دارای چهارچوب فلزی با کیفیت متوسط می باشند. همچنین دور لنگه این درب ها فلزی می باشد.

انواع درب ضد سرقت اکونومی

انواع درب با کیفیت بالا

این درب ها با کیفیت خوب تولید کنندگان داخلی توانسته اند با حذف و کاهش وسایل جانبی و استفاده از یراق آلات با قیمت مناسب درب اقتصادی با کیفیت بالا روانه بازار کنند. از همین رو می توان انواع درب داخلی آذین دُر را نیز به شما پیشنهاد دهیم.

انواع درب ضد سرقت با کیفیت پایین

قفل به کار رفته در این نوع درب ها مرغوب نمی باشد. این قفل توپر نبوده و خیلی راحت قابل برش و شکسته شدن می باشد. با کیفیت پایین امنیت بسیار پایینی دارد تا جایی که فرقی با یک درب معمولی ندارد.

قیمت مناسب

در درب های ضد سرقت برای این که قیمت پایین تر برای مشتری در بیاد تا جای ممکن از برجستگی رویه درب پرهیز شده است. این درب ها علاوه بر این که امنیت بالایی دارند به مراتب از درب های ضد سرقت وارداتی ترکیه ای بهتر می باشد.​

قیمت انواع درب ضد سرقت اکونومی

  شما مشتریان گرامی برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا